Ogłoszenie

Od (około) dwóch tygodni, trwały prace nad forum. A teraz ku radości Was (Użytkowników) i Nas (Administratorów)...
FORUM, OGŁASZAM ZA OTWARTE!

Z okazji tego pamiętnego wydarzenia Administracja rozdaje prezenty! Wystarczy, że do 19.02.2012 r. napiszesz na PW do Administratorki (Generation), a utrzymasz niezwykły upominek!

A więc nie trać czasu, i świętuj razem z Nami otwarcie forum; "Secrets And Seekers"! ;3

#1 2012-02-11 21:32:45

Generation

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-11
Posty: 49
Punktów :   

Artemis Fowl

Imię i nazwisko: Artemis Fowl
Wiek: 15
Płeć: Mężczyzna
Tymczasowa ranga: Administrator
Zawód: Łowca
Grupa: Fundacja Huntik
Tytani:

Ikar

http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120119132453/huntik-lowcy-tajemnic/pl/images/e/e9/Icona_Ikara.jpg
Dod. Informacje: Ikar z natury jest bardzo waleczny, ale nie tak jak ten. Tytan Artemis'a jest wierny i posłuszny swojemu właścicielowi. Zawsze gotowy do poświęcenia, za swoim łowcą wskoczyłby choćby do lawy. Co odróżnia go od innych osobników jego gatunku? A to, że niegdyś należał do niejakiego ojca Artemis'a. Został pokonany w walce z DeFoe, ale przyrzekł sobie, że poświęcenie George'a nie pójdzie na marne. Właśnie dlatego połączył się z Artemis'em, a więź jego ze swoim nowym właścicielem jest wielka...

Moce: Burza Błysków
Historia: Nazywam się Artemis Fowl i mam 15 lat. Pochodzę z Londynu. Moja rodzina od lat służy jako ochrona rodu Casterwillów. Jesteśmy najlepsi w tym fachu. Jako młodzik dostałem od mojego dziadka amulet z tytanem o nazwie Ikar. Mój dziadek oddanie wypełniał swój obowiązek, zapłacił za to utratę lewej ręki. Moim celem jest stać się czołowym agentem w Fundacji Huntik, walczy ona z Organizacją, a więc dokopie paru gnojkom Profesora co na pewno przysporzy się do ochrony Casterwillów. Od 13 wieku życia zacząłem intensywnie pracować i uczyć się o starożytnych artefaktach kryjących w sobie wiele tajemnic. Jest jeszcze coś... Kolejnym celem jest pozbycie się niejakiego DeFo odpowiadającego za zabicie mego Ojca... Ta szumowina gorzko tego i boleśnie tego pożałuje!
Skarbiec: 1000$

Offline

 
PBF - Toplista gier PBFHuntik: Secrets And Seekers

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-adventures.pun.pl www.supernaruto.pun.pl www.zielonaklasa.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.vag-augustow.pun.pl